Ümraniye Evde Aşı Uygulaması Hizmeti

 

Rutin aşılama pet dostlarımızın sağlığı için en önemli hususlardan bir tanesidir. Hem kedimizi ya da köpeğimizi, hem de siz hayvan sahiplerimizi hastalıklardan korumak Vetix Veteriner Kliniği olarak en önemli görevimizdir.

Her aşı uygulaması, pet hayvanların doğumundan itibaren yapılmaya başlar ve tüm ömürleri boyunca ritmik aralıklarla tekrar eder. Özellikle yavru kedi ve köpeklerde ilk aşılamanın çok büyük önemi vardır. Ortalama olarak her aşı 21 gün sonra raphel (tekrar) doz olarak uygulanmalı, ancak bu şekilde etkili bir bağışıklık elde edilmektedir. Pet dostlarımız birkaç farklı hastalığa karşı aşılandığı için aşıya gelme süreci hem daha sık bir hale gelmekte hem de süreç olarak daha uzun sürmektedir. Unutulmamalıdır ki, tüm bu aşılama sürecinin asıl amacı sevimli dostlarımızı ölümcül seyredebilen hastalıklardan korumaktır.

Tüm bu aşılamaların eksiksiz ve zahmetsiz bir şekilde yürütülmesi için ekstra çaba sarf etmekteyiz. Hasta sahiplerimizin büyük çoğunluğu uzun mesai saatleri, İstanbul trafiği, yorgunluk, çocukların okulu gibi günlük işlerden dolayı gününde olması gereken aşıları aksatmaktadır. Vetix Veteriner Kliniği olarak hem siz hasta sahiplerini rahat ettirmek hem de gününde yapılması gereken aşıları aksatmamak için kedi evde aşı ümraniye uygulaması yapmaktayız.

Ümraniye Kedi Köpek Aşı Servisi

Rutin bir aşılama programında vazgeçilmez hususlardan bir tanesi de iç-dış parazit uygulamalarıdır. Bu uygulamalar hayvanlarımızı parazitlerden koruduğu gibi; aynı zamanda onlardan geçecek parazitlere karşı bizi de korumaktadır.

Kedi ve köpeklerde hastalıkların en büyük sebeplerinden bir tanesi strestir. Stres durumunda kanda seviyeleri artan stres hormonları, immun sistemi baskılayarak vücudu hastalıklara açık hale getirmektedir.

Kedi ve köpeklerde en çok görülen stres çeşitlerinden bir tanesi de seyahat stresidir. Box’a girmek istemeyen, arabaya binmek istemeyen kediler, araç yolculuğu sırasında kusan köpekler, evden çıktığı andan itibaren agresifleşen, korkan, gerilen pet dostlarımız…

Ümraniye Evde Veterinerlik Hizmeti

Vetix ailesi olarak;  anormal bir sağlık durumu bulunmayan, sadece rutin iç-dış parazit ve yıllık tekrar edilen aşılar için ümraniye evde aşı uygulaması yapmaktayız. Aynı zamanda aşılama zamanlarını özel bir yazılımla takip ederek size haber vermekteyiz.

Böylelikle gerilen, strese giren, box’a idrar kaçıran, korkan kedi- köpekler yerine; evinde aşı olduğunu bile anlamadan huzurlu bir şekilde uyuyan pet dostlarımız ve trafikte sinir harbi geçirmeyen, yorgun bir şekilde eve gelip sonrasında tekrar veterinere gitmek için gerilen hasta sahiplerimiz için oldukça önemli bir hizmet sunuyoruz. İş çıkış saatlerini ve trafik yoğunluğunu hesaplayarak servis saatlerini belirliyoruz. Sizin en müsait olduğunuz zamanda servis hizmeti sağlıyoruz.

Evde aşı hizmeti alabilmek için 2 gün öncesinden bize haber vermeniz yeterli.