Ümraniye Ataşehir

Kedi Köpek

Eve Mama Hizmeti

VetiX Veteriner Kliniği olarak patili dostlarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Günlük karmaşanın içinde çoğu zaman dostlarımızın kum veya mama ihtiyaçları aklımızdan çıkıveriyor. Eve geldiğimizde boş bir mama kabı ve doğrudan bize yönelmiş gözleri fark edebiliyoruz. Bu tip durumlar için Ümraniye Ataşehir Eve Mama Servisi ile yardımınıza koşuyoruz.

Bize telefon ya da whatsapp üzerinden ulaşabilir, kedinizin ya da köpeğinizin hangi mamayı yediğini söyleyerek kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Petshop birimimiz, mama stoklarını her daim elinde bulundurur. Mamalarımız Premium kalitedeki markalardır ve son kullanma tarihi en uzun vadeli ürünlerden seçilir. Bünyemizde düşük kaliteli, pati dostlarının sağlığını tehlikeye atabilecek mamalar bulundurmayız. Yalnızca veteriner hekim onaylı marka ve mamaların satışını yapıyoruz.

Hangi mamayı alacağınız konusunda tereddüt etmeniz durumunda veteriner hekimlerimize danışabilirsiniz. Doktorlarımız dostunuz için en uygun mamayı seçme konusunda sizlere yardımcı olmaktan kaçınmayacaklardır.

Ataşehir Ümraniye Eve Mama Hizmeti ile mamanız 1 saatte kapınızda

Gün içerisinde 10.00 – 20.00 saatleri arasında sipariş telefonumuz hizmetinizde olacaktır. Ataşehir, Ümraniye, Şerifali,  Çekmeköy bölgesi için servisimiz isteklerinize karşılık verebilmek için daima hazırdır. Ortalama eve kedi maması siparişi teslim süremiz 1 saattir.

İlk siparişinizden sonra veri tabanımıza bilgileriniz ile birlikte hangi mamayı kullandığınızı işler, sonrasında sipariş verme işinizi kolaylaştırırız. 1 mesajla, 1 saat içerisinde mamanız kapınıza teslim edilir.

Mamanın yanında ödül çubukları, konserve mamalar, kedi kumları, kedi oyuncakları, taşıma kutuları gibi diğer petshop ürünlerimiz de ümraniye ataşehir eve mama hizmeti bünyesinde sizlere kapıda sunulmaktadır. Hem fiyat hem kalite olarak sizleri ve patili dostlarımızı düşünerek hareket etmekteyiz.